Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
21 augustus 9:00 Raadpleeg regelmatig voor eventuele wijzigingen en wanneer je team aan de beurt is. meer »
1 maart 11:30 .Leden en vrienden van S.V. Zandvoort Inmiddels zijn de coronaperikelen bijna voorbij en lijkt het oude normaal weer terug te keren. Echter aan de andere kant van Europa zijn de gebeurtenissen hartverscheurend. Wat er in de Oekraïne momenteel gaande is, is natuurlijk een groot drama, voor met name de bevolking. Laten wij het beste ervan hopen. meer »
5 januari 14:00 Leden en vrienden van SV Zandvoort. Ten eerste willen wij (het bestuur) u een geweldig nieuwjaar wensen. Laten wij nu met z’n allen hopen dat het snel beter gaat.meer »
17 juni 15:15 Afgelopen zaterdagmiddag 12 juni werd onder bijzonder heerlijke omstandigheden voor de senioren + veteranen een 7 tegen 7 toernooi met succes georganiseerd.meer »
21 december 9:00 .meer »
14 augustus 11:15 Dit seizoen wordt het mogelijk om de contributie via IDEAL te betalen.meer »
29 oktober 19:30 Afgelopen donderdag hebben de Bananas de selectie van S.V. Zandvoort inclusief vriendenteam en zondag 2 de traditionele mosselavond aangebodenmeer »
7 oktober 18:00 .meer »
4 juni 9:15 De Technische Commissie heeft de afgelopen tijd zich ingespannen om de trainersstaf te completeren.meer »
1 juni 8:15 Om een succesvol seizoen als deze een passend slot te geven, gaan we al onze kampioenen huldigen!meer »
25 mei 14:15 Op 1, 2 en 3 juni vindt het leukste senioren toernooi plaats bij S.V. Zandvoort.meer »
13 mei 16:00 Vandaag is de zondag 2 kampioen geworden!meer »
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.